Tesařské kování

   Sortiment tesařského kování je dalším druhem spojovacího materálu, který vedeme skladem a zde na našich stránkách je rozdělen na kotevní prvkyostatní typy kování. V sekci kotevních prvků naleznete různé druny kotevních patek, patek pilíře, kotvících hrotů, botek a profilů. V druhé sekci pak naleznete úhelníky, spojovací a styčníkové desky, třmeny a jiné druhy kování různých druhů a velikostí.
 
   Tyto výrobky slouží mimo jiné k ukotvení dřevostaveb, jejich částí a jiných dřevěných výrobků, dále také pro zpevnění jinak málo pevných konstrukcí nebo materálů v místech, kde je to potřeba.

Plakáty tesařského kování

   Jako podporu prodeje tesařského kování nabízíme zaslání plakátů viz náhledy dole. Plakáty jsou poměrně velké, mají rozměr B2 (500x707mm), a jsou určeny k vyvěšení na viditelné místo ve Vaší prodejně pro rychlý přehled v našem sortimentu tesařského kování. Plakáty jsou tři, jeden pro kotevní prvky jakou jsou kotevní patky a patky pilíře, druhý pro hroty a vruty do zemně, a na třetím jsou úhelníky, spojovací desky a ostatní tesařské kování.
   V případně zájmu o tyto plakáty nás prosím kontaktujte.
Náhled na náše plakáty kotevních prvků:
(podrobnosti naleznete přímo v katalogu)
Náhled na propagační plakáty k tesařskému kování

Kontakty

PO - PÁ 7:00 - 15:30

Valenta ZT s.r.o.
Nedomická 494
Všetaty
277 16

IČO: 26512149
DIČ: CZ26512149