Svorníky - výroba na zakázku

   K naší nejsilnější stránce patří zakázková výroba závitových tyčí a svorníků se závitem na jednom nebo na obou koncích. Díky velkým skladovým zásobám různých materiálů a množství výkonných strojů jsme schopni v krátké době vyhovět i nejnáročnějším zákazníkům.
Svorníky v krabičkách
  • Nabízíme svorníky celozávitové v délkách přímo na přání zákazníka.
  • Svorníky se závitem na jednom konci. 
  • Svorníky se závity na obou koncích.
  • K výrobě svorníků nabízíme různé materiály, mechanické vlastnosti a finální povrchové úpravy přímo dle přání zákazníka.
  • Poskytujeme záruku vysoké kvality u našich výrobků.
  • Dodáváme svorníky i do automobilového průmyslu.
Svorníky - NOVINKA

   V nedávné době jsme opět rozšířili naše možnosti zakázkové výroby svorníků. Aktuálně jsme schopni na zakázku zhotovit v poměrně krátkém čase a za příznivější ceny celozávitové svorníky...

... již od rozměru M4

... a délky od 16mm.

 
Informační letáček je k náhledu ZDE.
Pro poptávky a technické dotazy nás prosím kontaktujte v sekci POPTÁVKA nebo telefonicky – rádi Vám poradíme. Do Vaší poptávky co možná nejpřesněji specifikujte druh/typ, průměr, délku, další rozměry, materiál, povrchovou úpravu, požadavky na značení, počet kusů a zda se jedná o jednorázový nebo průběžný odběr.
 

Svorník DIN 2510

Často vyráběny jsou svorníky dle DIN 2510, takzvané svorníky s redukovaným dříkem nebo svorníkové šrouby. Jedná se o speciální svorník s metrickým závitem na obou koncích. Tyto svorníky sice nedržíme běžně skladem, ale na zakázku jsme je schopni vyrobit. Vyrábíme zvláště větší a speciální rozměry, často ze speciálních materiálů.
svorník DIN 2510
Výkres - svorník DIN 2510

Galerie - Svorníky

pozinkované svorníky z oceli 42CrMo4-QT s válcovaným závitem na obou koncíchsvorník se válcovaným závitem M36x350x20-20 pevnost 8.8svorník z oceli S235JR se závity na obou koncíchsvorníky pevnost 5.8svorníky z oceli 42CrMo4-QT s válcovaným závitem na obou koncíchsvorníky z oceli S355J2 se žlutým zinkochromátem

Kontakty

PO - PÁ 7:00 - 15:30

Valenta ZT s.r.o.
Nedomická 494
Všetaty
277 16

IČO: 26512149
DIČ: CZ26512149